Asistent direktora ljudskih resursa (m/ž)

Šibenik, Opatija, Croatia

OPIS POSLA:

Provođenje procesa zapošljavanja i kontroliranje troškova rada:

  • Sudjelovanje u definiranju potreba i troškova rada i izrada planova zapošljavanja
  • Redovito praćenje ostvarenja i izvještavanje
  • Sudjelovanje u procesu regrutiranja i selekcije
  • Provođenje procesa uvođenja u posao i podrška sustavu mentorstva

Praćenje radne uspješnosti, motiviranje i nagrađivanje:

  • Sistematizacija radnih mjesta, definiranje kompetencija, postavljanje targeta, mjerenje uspješnosti postizanja targeta
  • Administracija procesa radne uspješnosti i analiza efikasnosti i isplativosti kriterija radne uspješnosti
  • Planiranje troškova, analiza sustava nagrađivanja, uvođenje sustava mjerenja radnog učinka i primjerenih sustava nagrađivanja

Upravljanje bazom kandidata, administrativna podrška i usklađenost pravne regulative:

  • Upravljanje sustavom interne baze kandidata
  • Kvalitetna administrativna podrška svim procesima uz poštovanje i u skladu sa pravnom regulativom

Regrutiranje i selekcija kandidata:

  • Direktni pristup kandidatima kroz organiziranje i prisustvovanje prezentacijama, sajmovima poslova
  • Odnosi sa fakultetima, školama i udruženjima
  • Sudjelovanje u selekcijskim postupcima

UVJETI:

  • VSS, poželjno društvenog ili ekonomskog usmjerenja
  • Najmanje 2 godina radnog iskustva na istim poslovima
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Napredno korištenje MS Office alata
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Samostalnost u radu te visoka razina organiziranosti i odgovornosti
  • Sklonost timskom radu

ŠTO NUDIMO:

  • Iznadprosječna primanja
  • Motivirajuću i poticajnu radnu sredinu
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
  • Rad na određeno vrijeme te mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

MJESTO RADA

Solaris d.d. Šibenik

Milenij hoteli d.o.o., Opatija

  • 1 osoba po destinaciji

ROK ZA PRIJAVU:

Molimo da svoju Zamolbu za zaposlenje i Životopis pošaljete do 15.12.2021. godine putem linka

Job description

Personal information
Add
Professional data
Add
Add
Details