Inženjer strojarstva (Voditelj radova)

Zagreb, Croatia

Ugo group d.o.o. Zagreb je tvrtka specijalizirana za pružanje građevinskih usluga, završnih radova, usluga opremanja i nabave, upravljajući svim aspektima projekta u hotelskoj industriji.

Predani smo održavanju otvorenog, dinamičnog i intelektualno nagrađenog radnog okruženja koje omogućava i potiče zaposlenike da se nastoje poboljšati u svim aspektima njihovog rada.

Pozivamo Vas da se pridružite našem timu na poziciji:

Inženjer strojarstva

(Voditelj radova)

Opis radnog mjesta

Priprema dokumentacije i ugovaranje radova s podizvođačima i dobavljačima

Planiranje, provedba i kontrola izvođenja instalaterskih radova

Suradnja s projektantom i nadzorom

Optimalno angažiranje, koordinacija i vođenje gradilišnog tima i podizvođača

Odgovornost za kvalitetu, rok i financijski rezultat povjerenog projekta

Vođenje gradilišne dokumentacije (građevinski dnevnik, građevinska knjiga, dokaznice, izrada situacije, atesti)

Redovito informiranje i usklađivanje sa svim sudionicima u gradnji u vezi svih bitnih tehničkih zahtjeva

Poštivanje i pridržavanje internih smjernica i pravilnika, propisa i važećih zakona

Rad u uredu i na terenu

Mjesto rada

 Zagreb

Uvjeti

Visoka stručna sprema / Viša stručna sprema / Sveučilišni ili stručni prvostupnik / Magistar struke

Položen stručni ispit

najmanje 3 godine iskustva na istim poslovima

izvrsno poznavanje rada na računalu (MS office, Autocad)

razvijene organizacijske vještine, odgovornost i sklonost timskom radu

osnovno znanje engleskog jezika

vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo

motivirajuću radnu sredinu

mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja

rad na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

Rok za prijavu

Molimo da svoju Zamolbu za zaposlenje i Životopis pošaljete do 15.09.2021. godine

putem e-maila uprava@ugogroup.com ili na adresu Ugo group d.o.o. Zagreb, Savska cesta 165, www.ugogroup.com

Job description

Personal information
Add
Professional data
Add
Add
Add
Add