Projektant arhitekture

Zagreb, Croatia

Ugo group d.o.o. Zagreb je tvrtka specijalizirana za pružanje građevinskih usluga, završnih radova, usluga opremanja i nabave, upravljajući svim aspektima projekta u hotelskoj industriji.

Predani smo održavanju otvorenog, dinamičnog i intelektualno nagrađenog radnog okruženja koje omogućava i potiče zaposlenike da se nastoje poboljšati u svim aspektima njihovog rada.

Pozivamo Vas da se pridružite našem timu na poziciji:

Opis radnog mjesta

  • izrada idejnih, glavnih, te izvedbenih projekata arhitekture i interijera
  • koordinacija projekata s projektantima drugih struka i suradnicima na projektu
  • pregled i koordinacija detaljnih nacrta i specifikacija materijala sa suradnicima
  • koordinacija tijekom narudžbe opreme
  • nadzor prilikom izvođenja radova

poštivanje i pridržavanje internih smjernica i pravilnika, propisa i važećih zakona

rad u uredu i na terenu, priprema dokumentacije za dozvole i potvrde nadležnih tijela

Mjesto rada

 Zagreb

Uvjeti

VSS ili Magistar arhitekture

položen stručni ispit

1 godina iskustva u projektiranju je prednost

izvrsno poznavanje rada na računalu (Autocad, Adobe CS Photoshop, MS office)

razvijene organizacijske vještine, odgovornost i sklonost timskom radu

aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo

motivirajuću radnu sredinu

mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja

rad na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

Rok za prijavu

Molimo da svoju Zamolbu za zaposlenje i Životopis pošaljete do 15.09.2021. godine

putem e-maila uprava@ugogroup.com ili na adresu Ugo group d.o.o. Zagreb, Savska cesta 165, www.ugogroup.com

Job description

Personal information
Add
Professional data
Add
Add
Add
Add