Samostalni referent u odjelu nabave

Zagreb, Croatia

Milenij hotels Managament d.o.o. Zagreb je tvrtka specijalizirana za pružanje opskrbe i distribucije roba za hotele, trgovine, restorane i barove.

Naša povezana društva posluju unutar brenda Amadria Park.
Amadria Park predstavlja svjež pristup hotelskom smještaju, sadržajima i atrakcijama, s izvrsnom razinom usluge i kontinuirane inovacije. Hoteli visoke kategorije, te autokampovi smješteni su na lokacijama - Opatija, Šibenik, Trogir i Zagreb.

Predani smo održavanju otvorenog, dinamičnog i intelektualno nagrađenog radnog okruženja koje omogućava i potiče zaposlenike da se nastoje poboljšati u svim aspektima njihovog rada.

Pozivamo Vas da se pridružite našem timu na poziciji:

Opis posla

nabava roba, hrane i pića za hotelsku industriju na inozemnom i domaćem tržištu

izrada planova nabave, izvještaja i analiza

prikupljanje i obrada ponuda, pregovori s dobavljačima

sudjelovanje u sklapanju ugovora, odnosno narudžbi

uvozni poslovi, organizacija transporta i logistika

praćenje realizacije narudžbi

provjerava kvalitete isporučene robe, te sudjelovanje u rješavanju reklamacija

praćenje novih trendova i proizvoda, te stanja na tržištu

sudjelovanje na sajmovima u inozemstvu

Uvjeti

VSS

1 godina radnog iskustva na sličnim poslovima

aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

napredno korištenje MS Office alata

vozačka dozvola B kategorije

samostalnost u radu, te visoka razina organiziranosti i odgovornosti

razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine

Što nudimo

motivirajuću dinamičnu i poticajnu radnu sredinu

mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja

rad na određeno vrijeme, te mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

Rok za prijavu

Molimo da uz svoju Zamolbu za zaposlenje, dostavite motivacijsko pismo i životopis.

Prijave je potrebno dostaviti do 30.03.2021. godine putem linka ili na adresu Milenij hotels managament d.o.o. Zagreb, Savska cesta 165,  www.mhm.hr

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Job description

Personal information
Add
Professional data
Add
Add
Add
Add